Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur.

• Asla bir özrü bahane ile mahvetmeyin. ~Kimberly Howard

• Düşünce söz olarak açığa çıkar. Söz eylem olarak ortaya çıkar. Eylem alışkanlığa dönüşür. Alışkanlık karakter haline gelir. ~Buddha

• Deneyimi akıllıca kullandığınız sürece hiçbir şey zaman kaybı değildir. ~Rodin

Konfüçyüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir ağaç ikna olmaya başladı bile

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer sen bana bir yumurta verirsen ben sana bir yumurta verirsem yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem sen bana bir bilgi verirsen sende iki bilgi Bende iki bilgi olur. var. var. sana bir bir bir bir olur. ben bilgi bir verirsem Bende iki bir Bende yumurta bir Sende bir yumurta iki bir bir verirsen bilgi sende verirsen bilgi yumurta yine yumurta Şayet verirsem bilgi sen Bende Bende sana bana bilgi sende var. sende yumurta bana Eğer olur. yumurta sen Ben bilgi var.